ВООЗт, заснована як МЕБ про Сказ

Корисні ресурси

Громадяни, власники собак та інших тварин, журналісти, ветеринари, Національні ветеринарні служби та уряди – усі вони мають відігравати роль у глобальній боротьбі зі Сказом. Обмін інформацією є важливим у цій щоденній боротьбі.

Всесвітній день боротьби зі Сказом 2021: факти, а не страх

#від0до30 #ВсесвітнійденьборотьбизіСказом #фактанестрах

Щороку 28 вересня відзначається Всесвітній день боротьби зі Сказом. Всесвітній день боротьби зі Сказом (WRD) – це день заходів та підвищення обізнаності, солідарності та пам’яті. Це також шанс для міжнародного співтовариства приєднатися до глобального руху, що ґрунтується на місцевих діях та залученні, організовуючи або беручи участь у будь-яких заходах, віртуально чи офлайн.

Ця подія також є нагодою нагадати зацікавленим сторонам, що боротьба зі Сказом не обмежується одним днем, а має проводитися постійно, щоб в кінцевому підсумку зменшити кількість смертей від Сказу. Тому ВООЗт (заснована як МЕБ) розробив широкий спектр друкованих і цифрових інструментів для підвищення обізнаності громадян. Це - плакати, сертифікати, флаєри, відео та теги для використання в соціальних мережах.

Кампанія МЕБ «Тут зупиняється Сказ»

Зображення кампанії "Сказ закінчується".

Ця кампанія має на меті викликати почуття гордості у людей, яким вакцинували від Сказу собаку та створити соціальну тенденцію до збільшення кількості учасників громади, залучених до кампаній вакцинації.


Відео

Більше немає смертей від Сказу

Вакцинуйте собаку! Бережіть себе!

Боротьба зі Сказом в Азії

Кампанія вакцинації проти Сказу на Філіппінах: історія успіху Єдиного здоров'я


Анімації
Вакцинуйте собаку Заходи для усунення сказу
Брошура